KONST / Litografier / Färglitografi 12022117
nr 1202 2117
Gustav Rudberg
(1915-2001), Sverige
Färglitografi, Segelbåtar. Signerad, numrerad 234/260. Motivet: 76x61 cm
Gustav Rudberg, född 1915, död 2001, svensk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 september 2018
kl 19:19:32
10/9 16:37:26